top of page

Bramy garażowe do użytku indywidualnego

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo produkty wiodących producentów bram garażowych do użytku domowego. Nasze doświadczenie oraz szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala nam sprostać Państwa oczekiwaniom. Bramy zarówno segmentowe jak i uchylne, rozwierne czy rolowane możemy łatwo dopasować do istniejącej elewacji budynku. Do każdej bramy na życzenie klienta możemy dobrać automatykę tak by możliwe było otwieranie i zamykanie bez konieczności wysiadania z pojazdu. Nową automatykę możemy zintegrować z już istniejącymi urządzeniami aby bramy obsługiwane były jednym nadajnikiem (pilotem).

Klientów zainteresowanych przygotowaniem oferty na bramę garażową zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawiciel w celu umówienia terminu wykonania pomiaru. Posiadamy w swoich zasobach próbki i wzory oferowanych przez nas produktów które możemy zademonstrować na umówionym spotkaniu by jak najlepiej dobrać produkt do Państwa oczekiwań. Po wykonanym pomiarze nasz przedstawiciel przygotuję dla Państwa najkorzystniejszą ofertę.

Mogą również Państwo przesłać nam drogą mailową (zakładka Kontakt) wymiary korzystając z poniższego rysunku. Prześlemy w odpowiedzi wstępne koszta zakupu i montażu bramy, które będziemy mogli potwierdzić po wykonaniu pomiaru i wizji lokalnej osobiście.

bottom of page